Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
RODO - Informacja
Kontakt
ZGODA

OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 - BIZNES: Prezes Zarządu Zbigniew Ciemny zwycięzcą w Województwie i Powiecie opoczyńskim! - 25.02.2020

Szanowni Państwo !
 

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Prezes Zarządu PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o., Pan Zbigniew Ciemny zwyciężył w głosowaniu na Osobowość Roku 2019 w Kategorii BIZNES zarówno w zasięgu Województwa Łódzkiego oraz Powiatu opoczyńskiego, uzyskując aż 2130 głosów.

Kandydatów do tego zaszczytnego tytułu nominowała redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego "Dziennika Łódzkiego" wybierając osoby, które w minionym, 2019 roku, wyróżniły się szczególnymi działaniami w różnych dziedzinach, osiągnęły sukcesy i znacząco zasłużyły się dla lokalnej społeczności. Elementem każdej nominacji jest uzasadnienie, czyli wskazanie, za jakie konkretne działania lub sukcesy w 2019 roku dana osoba została wyróżniona.

W wielkim plebiscycie OSOBOWOŚĆ ROKU 2019, który w województwie łódzkim prowadzą wspólnie "Dziennik Łódzki" i "Express Ilustrowany", zaszczytne tytuły zostaną przyznane głosami mieszkańców naszego regionu. Akcja jest kontynuacją tradycyjnego, prowadzonego co roku plebiscytu Człowiek Powiatu. Głosowanie jest prowadzone w pięciu kategoriach: Kultura, Działalność społeczna i charytatywna, Biznes oraz Polityka, samorządność i społeczność lokalna i Nauka. W marcu odbędzie się wojewódzka gala plebiscytu Osobowość Roku 2019, na którą zostaną zaproszeni wszyscy laureaci z miast i powiatów. Na scenie otrzymają statuetki, dyplomy i nagrody. Podsumowaniem całego plebiscytu będzie ogólnopolska gala, podczas której zostaną wręczone główne tytuły - Osobowość Roku Polski 2019. Na uroczystość transmitowaną na żywo w internecie zostaną zaproszeni zwycięzcy w każdej kategorii z każdego województwa, którzy na scenie odbiorą dodatkowe wyróżnienia.

 

Panu Prezesowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Pracownicy PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.

 

Ostateczne wyniki głosowania na OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w WOJEWÓDZTWIE ŁÓDZKIM dostępne na stronie Dziennika Łódzkiego.